Naše služby

Krátkodobá domácí zdravotní péče

Krátkodobá domácí zdravotní péče je odborná zdravotní péče nejčastěji využívána  pacienty po operacích nebo úrazech. Tato služba zahrnuje širokou škálu odborné péče, současně nabízí maximální pohodlí domova a je i podporou pro rodinné přílslušníky. 

zjistěte více

Dlouhodobá domácí zdravotní péče

Dlouhodobá domácí zdravotní  péče zahrnuje širokou škálu chronických onemocnění ať už se jedná o onemocnění kardiologická, neurologická, plicní aj.  Potřeby každého klienta  řešíme individuálně s maximálním využitím  dovedností a zkušeností personálu, který je k výkonům kompetentní a dovede zajistit přátelsky přístup u pacienta v domácím prostředí.

zjistěte více

Péče o umírající

Tak jako si volímet způsob jakým  prožijeme svůj život, stejně tak máme neodmyslitelně právo zvolit si kde a jak chceme zemřít. Naše sestry již pomohly mnoha klientům důstojně dožít poslední dny ve svém domově a  za přítomnosti svých blízkých a milovaných, kde se  cítíme přirozeně a bezpečně.

Zjistěte více

Péče o postižené stařeckou demencí

Péče o postižené stařeckou demencí je především zaměřena na podporu samostatnosti klienta. Nastavením kratokodobých a dlouhodobých cílů pomáhá takto nemocný pacientům postupně se osamostatnit.  Klient krok za krokem posouva hranice svých možností podle stanoveného plánu a obnovuje jak svoje dovednosti tak sebedůvěru.

zjistěte více

Poskytujeme péči 24x7x365

Náš tým zajišťuje péči klientele 24 hodin, 7 dní v týdnu po celý rok. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k službám na lince

775 160 744

Váš dotaz bude řešen s ohledem na Vaše skoukromí.