Jednatelka společnosti

Agenturu domácí péče LUSI s.r.o. založila v roce 1999 Bc. Ludmila Kondelíková.

Celou čtyřicetiletou profesní kariéru od maturity na Střední zdravotnické škole v Karlových Varech působila ve zdravotnické sféře. Začínala jako instrumentářka operačních sálů, dále prošla lůžkovými pracovišti chirurgie jako řadová, posléze staniční sestra, sestra na chirurgické ambulanci, opět jako instrumentářka na operačních sálech. Před založením agentury domácí zdravotní péče pracovla 10 let jako ředitelka ošetřovatelské péče na poliklinice Klimentská na Praze 1.

Absolvovala tři dvouletá pomaturitní specializační studia - pro všeobecné zdravotní sestry „Ošetřovatelská péče o dospělé“, „Instrumentování na operačním sále, „Organizace a řízení práce středních zdravotnických pracovníků“, roční studium zakončené zahraniční stáží v NSR – Giessen a v univerzitní nemocnici v Curichu ve Švýcarsku - v rámci projektu HOPE- se zaměřením na „Management a ekonomiku zdravotnických zařízení“. Absolvovala bakalářské studium na Univerzitě J.E.Purkyně v Ústí nad Labem v oboru „Ekonomika a řízení zdravotnictví“.

Je jednou ze zakládajících členek profesní organizace České asociace sester, kde založila chirurgickou sekci posléze se stala její předsedkyní.

Po odchodu z České asociace sester se stala členem Asociace domácí péče ČR o.s. V roce 2008 byla zvolena prezidentkou této profesní organizace, tuto funkci vykonává dosud. Účastní se aktivně řady odborných konferencí včetně mezinárodních, publikuje odborné články, aktivně spolupracuje na přípravě legislativy s Ministerstvem zdravotnictví ČR a zdravotními pojišťovnami.

Její zkušenosti a vzdělávací aktivity se snaží předávat v rámci svého zdravotnického zařízení svým spolupracovníkům, ale i v republikovém měřítku odborné i laické veřejnosti. Poradenství, týkající se domácí zdravotní péče a vše co k tomu náleží patří ke každodenním činnostem.

zakladatelka-1

Poskytujeme péči 24x7x365

Náš tým zajišťuje péči klientele 24 hodin, 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků po celý rok. V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na lince

775 160 744

Ke všem informacím je přistupováno s maximální diskrétností.